Kurallar ve Şartlar

ApartButik.com, Apart Otel, Butik Otel, Motel, Pansiyon, Misafirhane gibi konaklama tesislerinin tanıtımını yapmakta, üye olan konaklama tesislerinin isterlerse oda rezervasyonlarını, müsaitlik durumlarını, fiyatlarını, konumların ve iletişim bilgilerini nihai kullanıcılar ile paylaşmaktadır.

Gizlilik

Rezervasyon için ApartButik.com’u seçtiğiniz için teşekkür ederiz. Gizliliğiniz güvenlik altındadır. Herhangi bir bilgi toplamıyoruz ve paylaşmıyoruz.

İptal ve Değişim Kuralları

Her otelin kendi iptal politikası vardır. konaklama misafirleri seçtikleri konaklama tesisinin kuralları ve şartlarını incelemelidir. İptal veya değişim talepleri direkt olarak konaklama tesisine yapılır. Bu noktada ApartButik.com’un hiç bir yetkisi ve sorumluluğu bulunmamaktadır.

ApartButik.com, konaklama tesisinin tanıtım sayfasında yaptığı bilgilendirme ve fiyatları konaklayıcı için garanti eder. Konaklama tesisi kendi sayfasında yaptığı biglilendirme ve fiyat bildirimlerine uymadığı takdirde ApartButik.com ilgili konaklama tesisinin üyeliğini herhangi bir geri ödeme yapmaksızın iptal etme hakkına sahiptir. ApartButik.com’a üye olan tüm konaklama tesisleri bu şartları kabul etmiş sayılır.

Ödeme

Misafirler konaklama tesislerine yapmakla yükümlü oldukları ödemelerini tesisin sayfasında belirtildiği şekilde veya telefon ile irtibat kurulmuş ise telefonda belirtildiği şekilde konaklama tesisine vardığında giriş yapmadan önce ya da yine konaklama tesisi talep etmiş ise EFT veya Havale yöntemi ile ödemesini yapabilir.

ApartButik.com konaklayıcılardan hiç bir ödeme almaz, talep etmez. Konaklama bedelinin tahsilatı konaklama tesisinin sorumluluğundadır. Konaklayıcının ödeme yapmaması durumunda konaklama tesisi ApartButik.com’dan herhangi bir ödeme talebinde bulunamaz. ApartButik.com’da yer alan tüm tesisler bu şartı kabul etmiş sayılır.

Rezervasyon tarihini otelin politikası ve fiyatına göre değiştirebilirsiniz. Fiyat mevsime göre değişebilir.

Nasıl çalışır?

Otel sahipleri tarafından belirlenen herhangi bir ceza veya değişiklik yönetmeliğinde ApartButik.com, otelin şart ve koşullarını değiştirmek için hiçbir yetkisi bulunmamaktadır. Konuklar (otel müşterileri) ve oteller arasında herhangi bir ihtilaf olması durumunda, konaklama tesisi ApartButik.com‘un sorumluluğunda değildir. ApartButik.com sadece bilgileri kontrol eder ve oda ve servis fiyatlarının sayfalarda ilan edildiği gibi doğruluğunu kontrol etmektedir.

apartbutik.com’u kullananlar, yukarıda yazılı olan ve otellerin kendi sayfalarındaki özel şartları kabul etmiş sayılırlar.

apartbutik.com

email: [email protected]