Apart ve Butik OtellerApart ve Butik Oteller
Şifrenizi mi unuttunuz?

Arsi Sweet Apart Hotel

Mevcut Odalar

Oda Bulunamadı
Apart Otel
2 yıldız
Türkiye
Antalya
Güller Pınarı Mahallesi, Hanımeli Sk. No:8, 07400 Alanya/Antalya/Turkey
(0242) 512 73 20
Alanya
14:00
12:00
3 gece

Alanya’da hizmet veren tesis misafirlerine ev ortamı sağlayan dairelerde konaklama imkanı sunuyor.

Toplam 38 oda ile hizmet veren tesisin tüm odalarında; televizyon, uydu yayını, mutfak, buzdolabı, ocak, banyo, saç kurutma makinesi, klima ve kablosuz internet erişimi bulunuyor.

Tesiste sabah, öğle ve akşam açık büfe lezzetler sunan bir restoran hizmet veriyor.
Tesiste ayrıca, otopark, yüzme havuzu gibi olanaklar da mevcut.

Arsi Sweet Suite Hotel, Gazipaşa Havalimanı’na 40 km ve Alanya Otogarı’na 4 km mesafede bulunuyor.

Kurallar Arsi Sweet Apart Hotel

14:00
12:00
Otele giriş tarihine 7 geceden daha az bir zamanda iptal işlemlerinde geri ödeme söz konusu değildir. Otele giriş tarihine 7 - 10 gece kalan tarihlerde iptal işlemlerinde ise yapılan toplam ödemenin yüzde 50'si geri ödenir.10 gece ve daha fazla gün sayısı içinde yapılan iptallerde toplam ödemenin yüzde 70'i geri ödenir.İndirimli Erken Rezervasyonlarda iptal işlemleri ise; erken rezervasyonun bitim tarihinden önce yapılan iptallerde bedelin yüzde 70'i geri ödenir.Erken Rezervasyon döneminin bitiş tarihinden sonra giriş tarihine 15 gün kala yapılacak iptal işlemlerinde ödenen tutarın yüzde 50'si geri ödenir. 15 günden daha az süre kala yapılan iptallerde ise geri ödeme yapılmaz.Tarih değişimlerinde ise talip edilen yeni tarih fiyatı üzerinden hesaplama yapılarak fark tahsil edilir.
Çocuk ve yaşları ile ilgili olarak oda fiyat bilgilerine bakınız lütfen
Evet

ÖzelliklerArsi Sweet Apart Hotel

Alanya’da hizmet veren tesis misafirlerine ev ortamı sağlayan dairelerde konaklama imkanı sunuyor.Toplam 38 oda ile hizmet veren tesisin tüm odalarında; televizyon, uydu yayını, mutfak, buzdolabı, ocak, banyo, saç kurutma makinesi, klima ve kablosuz internet erişimi bulunuyor.Tesiste sabah, öğle ve akşam açık büfe lezzetler sunan bir restoran hizmet veriyor. Tesiste ayrıca, otopark, yüzme havuzu gibi olanaklar da mevcut.Arsi Sweet Suite Hotel, Gazipaşa Havalimanı'na 40 km ve Alanya Otogarı'na 4 km mesafede bulunuyor.

0/5.0
Yorum Yaz

Yorumlar (0 görüşler)

Arsi Sweet Suite Hotel, odalarına giriş, saat 14:00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2 + 2 veya 3 + 1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Arsi Sweet Apart Hotel Antalya, Türkiye

Yeniden oylama yapıyorsunuz.

Rezervasyon NO'su

Pin Kodu

Değerlendirme Başlığı

Değerlendirmeniz

Seyahatiniz ne türdendi?

  • İş
  • Çift
  • Aile
  • Arkadaşlar
  • Yalnız